Ulft, Netherlands

Naast Armin van Buuren ook Status Quo en Boh Foi Toch op de Zwarte Cross

De Zwarte Cross heeft de eerste reeks namen voor de editie van 2024 bekendgemaakt. Eerder werd de komst van Armin van Buuren al aangekondigd, daar zijn nu de namen van onder andere Hans Klok, IlseDeLange, Boh Foi Toch en Status Quo bij gekomen.
Tim Rondeel | 21 december 2023 15:21 | Aangepast op 21 december 2023 15:21
"De Zwarte Cross komt op de kortste dag van het jaar met licht in de duisternis", zo begint organiserende partij De Feestfabriek het bericht met daarin 41 nieuwe namen voor het festival. Traditiegetrouw staan ook de mannen van Boh Foi Toch op het programma. De dialectband wordt vergezeld door onder andere Kraantje Pappie, Russian Village Boys, The Dean en Status Quo. De Britse rockband stond in 2007 ook al op het festival in Lichtenvoorde.

Het festival wordt in 2024 gehouden van donderdag 18 tot en met zondag 21 juli. Tijdens de Zwarte Cross van 2024 zijn niet alleen campingbezoekers welkom op de donderdag van het festival, maar opent de Feestfabriek voor het eerst de deuren ook voor dagbezoekers.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

43 bestuurders lopen tegen lamp bij politiecontrole na Zwarte Cross

Bij de inmiddels traditionele politiecontrole op de maandagochtend na de Zwarte Cross zijn dit jaar ...

Organisatie tevreden over Zwarte Cross 2025: 'Dat was echt kippenvel'

De Zwarte Cross van 2025 is volgens de organisatie prima verlopen. Er zijn geen grote incidenten geb...

ZWARTE CROSS 2025 | Dit was de zondag

Dit was de vierde en laatste dag van Zwarte Cross 2025. Kijk hier naar de highlights van de zondag. ...

Outsiders zorgt voor een dikke kinderrave in het Blagenparadijs

Huh? Outsiders op het blokkenschema van het Blagenparadijs? Ja! Outsiders staat op het blokkenschema...

Zwarte Cross-legende Danny Panadero geëerd tijdens Levenherdenkingsklasse

Zwarte Crossers zijn inmiddels bekend met de levendenherdenking, maar voor de Loco Arena was dit nog...

Laatste dag Zwarte Cross 2025 van start

De laatste dag van de Zwarte Cross is afgetrapt. De zondag van het festival is traditioneel begonnen...