Ulft, Netherlands

Motorrijder raakt te water in Gendringen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Gendringen. De man belandde met zijn motor in een sloot met water.
Redactie REGIO8 | 13 april 2025 14:32 | Aangepast op 13 april 2025 14:32
Het ongeval gebeurde rond 12.45 uur op de Netterdensestraat. De bestuurder raakte door een nog onbekende reden de controle over zijn voertuig kwijt en belandde in een sloot. De politie is begonnen aan een onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse. De man is zelfstandig uit de sloot gekomen. Hij is nagekeken door het ambulancepersoneel en overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere behandeling. De motor is geborgen.

Lees ook

Bestuurder gewond bij kop-staartaanrijding op A18

Bij een ongeval op de A18 tussen Doetinchem en Varsseveld is woensdagmiddag een persoon gewond geraa...

Politieauto knalt tegen verkeersinstallatie in Doetinchem

Een politieauto is dinsdagavond betrokken geraakt bij een ongeval in Doetinchem. De politie was met ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval in Voorst

Bij een ernstig eenzijdig ongeluk in Voorst is maandagavond een automobilist om het leven gekomen. H...

Aanrijding door voorrangsfout op kruising in Heelweg

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in Heelweg is maandagochtend een vrouw gewond geraakt....

Vogelgriep in Rees: ophokplicht ingesteld, grensgemeenten alert

In het Duitse Rees, net over de grens bij Gendringen is vogelgriep vastgesteld. De Duitse autoriteit...

Busje op kant aangetroffen nabij Doetinchem, geen spoor van bestuurder

Op de Halseweg in het buitengebied van Doetinchem, nabij Halle-Nijman, is in de nacht van donderdag ...