Ulft, Netherlands

Mogelijk geen water door leidingbreuk in Varsseveld

De Klaproosstraat in Varsseveld is maandagmiddag blank komen te staan vanwege een leidingbreuk. Buurtbewoners hebben daardoor op dit moment mogelijk geen water.
Redactie REGIO8 | 5 juni 2023 12:45 | Aangepast op 5 juni 2023 12:45
De waterbreuk is rond 11.15 uur ontstaan naast een dikke boom en dichtbij de brandweerkazerne van Varsseveld. De straat staat door de breuk vol met water. Vitens heeft laten weten dat er een monteur onderweg is om de leidingbreuk te verhelpen.

Door de leidingbreuk kan er een lage waterdruk zijn, geen water of bruin water. De verwachte eindtijd van de storing is volgens Vitens om 15.15 uur.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws


Lees ook

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...