Ulft, Netherlands

Mogelijk drugslab aangetroffen in bedrijfspand in Ulft, twee aanhoudingen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
De politie is druk bezig met een onderzoek naar een mogelijk drugslab in een bedrijfspand aan de Ettensweg in Ulft. Er zijn twee mannen aangehouden.
Redactie REGIO8 | 2 oktober 2024 14:45 | Aangepast op 2 oktober 2024 14:45
Dinsdagavond werd het mogelijke drugslab aangetroffen in Ulft. De politie heeft een 25-jarige man zonder vaste woon of verblijfplaats en een 47-jarige man uit Doetinchem aangehouden in verband met de vondst.

Woensdag doet de politie onderzoek, waaronder buurtonderzoek, om erachter te komen wat er precies gebeurde op de bewuste locatie. Daar is onder meer de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) bij betrokken. Op locatie lopen mensen in beschermende kleding. Ook zijn er enkele jerrycans voor chemische stoffen te zien.

Lees ook

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De p...

Dressuurruiter Kris de Vries uit Didam leeft meisjesdroom aan de top

De Didamse dressuurruiter Kris de Vries heeft een succesvol seizoen achter de rug met haar paard Jil...

Voertuig te water in Noordijk, veel hulpdiensten ‘onnodig’ ter plaatse

Op een zandweg bij het Berkellandse dorp Noordijk is vrijdagmiddag een voertuig te water geraakt. In...