Ulft, Netherlands

Modeketen Tuunte Fashion failliet verklaard

Regio8 | 8 augustus 2017 13:06 | Aangepast op 8 augustus 2017 13:06
"We hebben geknokt, iedereen bij Tuunte, maar het heeft niet het resultaat gebracht dat we graag wilden zien", vertelt directeur Louis van Andel van Tuunte. Volgens de directeur kampt de modeketen al een aantal jaar met teruglopende bezoekersaantallen en heeft de modeketen zich niet snel genoeg aan kunnen passen aan de moderne winkeltijd. "We hebben nog zeker vijf tot tien jaar nodig om ons goed te positioneren. Die tijd hebben we niet meer."

De modeketen telt meer dan veertig kledingwinkels, waarvan een groot deel in deze regio. In de Achterhoek heeft Tuunte onder meer winkels in ’s-Heerenberg, Ulft, Lichtenvoorde, Terborg en Aalten. "Die blijven nu nog open", vertelt Van Andel. "Maar ik weet niet voor hoe lang. Dat is nu in handen van de curator." Het is nog niet duidelijk of de keten eventueel wordt overgenomen.

Winterswijk steunt personeel Tuunte
Het gemeentebestuur van Winterswijk laat in reactie op het faillissement weten de medewerkers van het filiaal in de stad waar mogelijk te steunen. "Ik heb er alle vertrouwen in dat we samen met de ondernemers in Winterswijk deze klap kunnen opvangen", zo laat burgemeester Joris Bengevoord weten. "Dat hebben we ook bij Philips gezien en het werkt."

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Heel Montferland wordt zoekgebied azc, geen locatie in Didam gevonden

De gemeente Montferland is er niet in geslaagd een geschikte locatie binnen de grenzen van Didam voo...

Twee geboren Achterhoekers gaan voor voorzitterschap Tweede Kamer

De in Silvolde geboren Tom van der Lee en de in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen willen allebe...

Vernieuwde techniek voor Achterhoekse bruggen en sluizen: Hoog-Keppel bijt spits af

De brug bij Hoog-Keppel is toe aan een grote opknapbeurt. Onder meer het Waterschap Rijn en IJssel s...

Kasteelstad Verlicht krijgt geen extra subsidie van Montferland

Het jaarlijkse gratis lichtspektakel Kasteelstad Verlicht in ’s-Heerenberg krijgt geen extra subsidi...

Dak- en thuislozen moeten kraakpand bij station Doetinchem verlaten, sloop start dinsdag

De dak- en thuislozen mensen die een aantal weken in het kraakpand nabij station Doetinchem woonden,...

Duizenden lampjes en enthousiaste bezoekers ontvangen Sinterklaas in Borculo

Sinterklaas is weer in het land. De Goedheiligman bracht dit weekend verschillende bezoekjes aan de ...