gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Modeketen Tuunte Fashion failliet verklaard

988268c1d6c8eb7d448a85172b89bccf.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben geknokt, iedereen bij Tuunte, maar het heeft niet het resultaat gebracht dat we graag wilden zien", vertelt directeur Louis van Andel van Tuunte. Volgens de directeur kampt de modeketen al een aantal jaar met teruglopende bezoekersaantallen en heeft de modeketen zich niet snel genoeg aan kunnen passen aan de moderne winkeltijd. "We hebben nog zeker vijf tot tien jaar nodig om ons goed te positioneren. Die tijd hebben we niet meer."

De modeketen telt meer dan veertig kledingwinkels, waarvan een groot deel in deze regio. In de Achterhoek heeft Tuunte onder meer winkels in ’s-Heerenberg, Ulft, Lichtenvoorde, Terborg en Aalten. "Die blijven nu nog open", vertelt Van Andel. "Maar ik weet niet voor hoe lang. Dat is nu in handen van de curator." Het is nog niet duidelijk of de keten eventueel wordt overgenomen.

Winterswijk steunt personeel Tuunte
Het gemeentebestuur van Winterswijk laat in reactie op het faillissement weten de medewerkers van het filiaal in de stad waar mogelijk te steunen. "Ik heb er alle vertrouwen in dat we samen met de ondernemers in Winterswijk deze klap kunnen opvangen", zo laat burgemeester Joris Bengevoord weten. "Dat hebben we ook bij Philips gezien en het werkt."

Foto: REGIO8

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.