Ulft, Nederland
Terug

Modeketen Tuunte Fashion failliet verklaard

988268c1d6c8eb7d448a85172b89bccf.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben geknokt, iedereen bij Tuunte, maar het heeft niet het resultaat gebracht dat we graag wilden zien", vertelt directeur Louis van Andel van Tuunte. Volgens de directeur kampt de modeketen al een aantal jaar met teruglopende bezoekersaantallen en heeft de modeketen zich niet snel genoeg aan kunnen passen aan de moderne winkeltijd. "We hebben nog zeker vijf tot tien jaar nodig om ons goed te positioneren. Die tijd hebben we niet meer."

De modeketen telt meer dan veertig kledingwinkels, waarvan een groot deel in deze regio. In de Achterhoek heeft Tuunte onder meer winkels in ’s-Heerenberg, Ulft, Lichtenvoorde, Terborg en Aalten. "Die blijven nu nog open", vertelt Van Andel. "Maar ik weet niet voor hoe lang. Dat is nu in handen van de curator." Het is nog niet duidelijk of de keten eventueel wordt overgenomen.

Winterswijk steunt personeel Tuunte
Het gemeentebestuur van Winterswijk laat in reactie op het faillissement weten de medewerkers van het filiaal in de stad waar mogelijk te steunen. "Ik heb er alle vertrouwen in dat we samen met de ondernemers in Winterswijk deze klap kunnen opvangen", zo laat burgemeester Joris Bengevoord weten. "Dat hebben we ook bij Philips gezien en het werkt."

Foto: REGIO8

Lees ook

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.