Ulft, Netherlands

Meerdere botbreuken na belaging met ploertendoder in Eibergen

Een man uit Eibergen heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag meerdere botbreuken opgelopen bij een zware mishandeling in zijn woonplaats. Hij werd op weg naar huis belaagd door een groep, waarbij hij onder meer met een ploertendoder (uitschuifbare wapenstok, red.) is geslagen.
Jasper Hazelaar | 28 december 2023 12:29 | Aangepast op 28 december 2023 12:29
Het incident gebeurde rond 00.30 uur op de Meidoornstraat. De man was volgens wijkagent Martijn Schot onderweg naar huis toen hij werd belaagd door een groep mensen. Daarbij werd hij onder meer met een ploertendoder geslagen. “Toen wij aankwamen is de meneer direct behandeld”, vertelt Schot, die het een flink exces vindt. “Dit is behoorlijk bizar ja. Overal gebeurt wel wat, maar dit is wel een heftig incident is in een normaal gesproken rustig dorp als Eibergen.”

Het slachtoffer liep meerdere botbreuken op, verspreid over zijn lichaam. Hoe groot de groep daders exact was, durft de wijkagent niet te zeggen. Na een getuigenoproep vanuit de politie zijn er inmiddels al meerdere tips binnengekomen. “Mensen willen echt hun steentje bijdragen in deze zaak”, merkt Schot. “Het was natuurlijk ook echt een heftige mishandeling, mensen willen graag vertellen wat ze weten.”

‘Onderzoek loopt’
Een signalement van mogelijke daders heeft de wijkagent nog niet. De binnengekomen tips worden nu nagelopen. “Ik heb er wel vertrouwen in”, zegt Schot over het vinden van de daders. “Het onderzoek loopt en we hopen dat we te zijner tijd een goed beeld hebben van wat er gebeurd is. Dan kunnen we de juiste mensen aanhouden en voor de rechter brengen.”

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Politie|Eibergen|

Lees ook

Golf van telefoontjes door nepagenten in Gaanderen

In Gaanderen was de afgelopen dagen sprake van een golf aan telefoontjes van nepagenten. Vooral oude...

Opnieuw zoektocht naar vermiste man op Oude IJssel

De politie heeft zondag opnieuw gezocht op de Oude IJssel in Doetinchem naar een vermiste twintigjar...

Kreispolizei Borken houdt verkeerscontrole in grensstreek: focus op bussen en vrachtwagens

De Kreispolizei Borken heeft opnieuw deelgenomen aan de grensoverschrijdende actie .ROADPOL“, die on...

Auto slaat over de kop bij eenzijdig ongeval in Eibergen.

De politie en ambulance zijn zondagavond uitgerukt naar een eenzijdig ongeval aan de Winterswijksewe...

Ongeval zorgt voor verkeershinder in Doetinchem

Een verkeersongeval op de kruising van de Spinbaan en de Terborgseweg in Doetinchem heeft zondagmidd...

‘Water bij de wijn’ in Berkelland met stoppersvergoeding voor ophalen oud papier

De verenigingen en scholen in Berkelland stoppen met ingang van 2026 met het ophalen van oud papier....