Ulft, Netherlands

Meer vrijheden en rust op Mañana Mañana

Regio8 | 4 juni 2018 13:00 | Aangepast op 4 juni 2018 13:00

"De camping hebben we onderverdeeld in een familiecamping en een festivalcamping", vertelt hoofd opbouw Jeroen Brummelman. "Dat heeft als voordeel dat als 's ochtendsvroeg de kinderen van de familiecamping wakker worden, ze de nachtrust, of de dagrust kun je beter zeggen, van de festivalcamping niet verstoren." Door die scheiding wordt er meer rust gecreëerd onder de overnachters, wat de identiteit van het festival nog meer bevestigt.

De bezoekers krijgen tevens nog meer vrijheid door middel van een zelftap-bar. Bier bestellen aan de bar is daar verleden tijd, mensen mogen zelf hun glazen vullen. En de verantwoordelijkheid voor het betalen daarvan ligt ook bij henzelf. "Er staat een muntenemmer bij", aldus Brummelmans. "We gaan er een beetje vanuit dat bezoekers zelf zo eerlijk zijn om daar hun muntje in te deponeren."

Opbouw
De eerste piketpaaltjes van Mañana Mañana zijn maandagochtend geplaatst. De organisatie heeft een kleine twee weken de tijd om de omgeving van Kasteel Vorden om te toveren tot een festivalterrein. Dat doen ze op karakteristieke wijze: "We gaan rustig maar gestaag door", vertelt Brummelman. "We hebben tot nu toe nog geen stress. Maar het moet allemaal wel op tijd af, dus we gaan er naartoe werken dat het allemaal op tijd af komt."

Foto: REGIO8

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...