Ulft, Netherlands

Mañana Mañana verkast naar Kasteel Vorden

Regio8 | 8 december 2016 14:05 | Aangepast op 8 december 2016 14:05
De organisatie moest uitwijken na overleg met de eigenaar van Landgoed Enghuizen in Hummelo, waar het festival de afgelopen jaren plaatsvond. Reden voor de verhuizing is de grondsoort van het landgoed. De grond kan na een festivalweekend niet goed genoeg herstellen. “De praktische nadelen van het landgoed vonden wij altijd van ondergeschikt belang, omdat de plek zo ontzettend mooi is’’, vertelde de organisatie over het besluit.

"Mañana Mañana is een geweldig festival voor jong en oud. De relaxte sfeer past perfect in Bronckhorst, waar nog veel ruimte is voor ontspanning en activiteiten in een fantastische omgeving. Ik ben blij dat dit festival weer een plek in onze gemeente heeft gevonden'', aldus burgemeester Marianne Besselink van Bronkchorst. Dankzij de verhuizing naar Vorden kan het festival op 15, 16,17 en 18 juni 2017 doorgaan.

De voorverkoop van het chillfestival gaat op donderdag 15 december van start. Zie hier een terugblik op de editie van 2016.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0...

Oude IJsselstreek zet koers door en wil meer doen in vluchtelingenopvang

Oude IJsselstreek trekt zich nog niks aan van de aangekondigde ravijnjaren en wil de ingeslagen weg ...

Flinke verkeerschaos na botsing op N318 bij Winterswijk

Drie automobilisten zijn vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een aanrijding op de weg van Winterswij...

Alsnog onderzoek naar woongemeenschap voor asielzoekers in Doetinchem

De gemeenteraad van Doetinchem heeft alsnog ingestemd met een haalbaarheidsonderzoek naar een woonge...

Konijnengluurder Gerrit voorspelt vanuit Silvolde prima nazomerweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. V...

Automobilist gewond nadat hij de berm in schiet bij Hummelo

Een automobilist uit Twello is vrijdagochtend in de berm terechtgekomen nabij Hummelo. Hij is onder ...