Ulft, Netherlands

Man uit Doetinchem vast voor mishandeling

De politie heeft een 24-jarige man uit Doetinchem aangehouden die een arbeidsmigrant in elkaar zou hebben geslagen, meldt Omroep Gelderland. De mishandeling is te zien op een uitgelekte video, die begin deze maand rondging op internet.
Pim Gerritzen | 26 november 2020 10:59 | Aangepast op 26 november 2020 10:59
Op de beelden zijn twee medewerkers van uitzendbureau Reyhan uit 's-Heerenberg te zien. De verdachte, een leidinggevende, slaat meerdere malen in op een arbeidsmigrant die in een stoel zit. Als het slachtoffer ineen duikt om de klappen te ontwijken, krijgt hij een schop tegen zijn hoofd. Na het verschijnen van de video kreeg de politie meerdere meldingen binnen. Uit het onderzoek dat daarop werd gestart is onder meer gebleken dat de video vermoedelijk in Schijndel is opgenomen.

Het uitzendbureau uit 's-Heerenberg zette de man na het uitlekken van de video al op straat. “De betrokken medewerker werkt overigens nog steeds bij ons en wordt momenteel door een externe deskundige begeleid”, stelde Reyhan, actief in de vleesbranche, eerder deze maand in een verklaring. De Doetinchemmer zit nu vast op verdenking van poging tot zware mishandeling. Hij wordt donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...