Ulft, Netherlands

Man opgepakt na bedreiging in Winterswijk

De politie heeft maandagmiddag in een woning in Winterswijk een 38-jarige man aangehouden die een hulpverlener had bedreigd met een wapen. Ook de ter plaatse gekomen agenten werden bedreigd.
Regio8 | 9 december 2019 16:43 | Aangepast op 9 december 2019 16:43
De politie plaatste maandagmiddag rond 13.30 uur een bericht op Twitter over het incident aan de Tangelder Gorusstraat. “Een man zou iemand met een wapen in een woning hebben bedreigd”, zo laat de politie weten. “De man bevindt zich alleen in de woning.” Een arrestatieteam van de politie is ter plaatse gekomen. De man heeft eerst een hulpverlener bedreigd. Toen is de politie er bijgekomen en heeft hij, vermoedelijk met een steekwapen, de agenten bedreigd. De politie heeft zich daarna terug getrokken en gewacht op een arrestatieteam. Inmiddels is de man aangehouden en geblinddoekt naar buiten afgevoerd.

De Tangelder Gorusstraat is gedurende middag afgesloten geweest. Er waren meerdere politieauto's en een ambulance aanwezig. Inmiddels is de straat weer vrijgegeven.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

1 Mei in de Grensstreek: Terrassen vol, activisme afwezig

Op Beursplein 5 in Amsterdam blijft de beurs vandaag gesloten. Niet vanwege activistische motieven o...

Mart Smeets, Flemming en Achterhoekse doedelzakken op Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is donderdagmiddag weer aangevuld met een nieuwe lading artiesten. On...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...