Ulft, Netherlands

Man ligt drie kwartier in sloot in Megchelen

Een fietser is woensdagmiddag in Megchelen na een uitwijkmanoeuvre in de sloot beland. Het duurde ruim drie kwartier voor hulpverleners de Duitse man uit zijn benarde positie konden bevrijden.
Jeanine Jongh | 29 april 2021 09:45 | Aangepast op 29 april 2021 09:45
De fietser reed rond 17.40 uur op de Landfortseweg in Megchelen toen het misging. De fietser gaf aan dat hij uit moest wijken voor een loslopende hond en hierdoor in de sloot is beland. Omstanders hebben de fiets van de man afgehaald. Een motoragent was als eerste hulpverlener ter plaatse, maar het lukte hem niet om de man met een uit de sloot te halen.

De fietser heeft minstens drie kwartier in het water gelegen voor hij eruit werd gehaald door de brandweer, met behulp van omstanders. De man was onderkoeld en is met lichte verwondingen mee genomen naar het ziekenhuis in Bocholt.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...