Ulft, Netherlands

Man gered uit brandende chalet Eibergen

Op een camping aan de Vredenseweg in Eibergen is woensdagavond een brand ontstaan in één van de woningen. Een man die aanwezig was in de caravan is door buurtbewoners uit de brandende woning gehaald.
Tim Rondeel | 4 november 2021 10:36 | Aangepast op 4 november 2021 10:36
De brand ontstond rond 22.15 uur op het vakantiepark in Eibergen. Buurtbewoners hoorden een behoorlijke explosie van de caravan komen. Door de explosie is een wand van de caravan ontzet. Toen de wand volledig werd weggeblazen zagen buurtbewoners dat de bewoner van de caravan nog op bed lag. Twee personen hebben de man uit de brandende woning gehaald. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De caravan is volledige afgebrand. Een naastgelegen caravan heeft door de straling van hitte ook schade opgelopen. De brand is zo verwoestend geweest dat de technische recherche niet heeft kunnen achterhalen wat de oorzaak van de brand is geweest.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

De Verlosser van De Vijverberg! Nou ja zeg… Hoewel. Klinkt niet gek.

COLUMN /Er gaat bijna geen avond voorbij of hij schuift aan bij een talkshow op televisie. Als dé du...

Flinke schade bij woningbrand in Doetinchem

Bij een brand in een bijgebouw van een woning aan de Kolonel Wilsonstraat in Doetinchem is dinsdagmi...

130 nieuwe woningen op het Amphionpark in Doetinchem

Waar afgelopen week nog zo’n 3500 mensen stonden te feesten tijdens Koningsdag, staan over een aanta...