Ulft, Netherlands

Man gered uit brandende chalet Eibergen

Op een camping aan de Vredenseweg in Eibergen is woensdagavond een brand ontstaan in één van de woningen. Een man die aanwezig was in de caravan is door buurtbewoners uit de brandende woning gehaald.
Tim Rondeel | 4 november 2021 10:36 | Aangepast op 4 november 2021 10:36
De brand ontstond rond 22.15 uur op het vakantiepark in Eibergen. Buurtbewoners hoorden een behoorlijke explosie van de caravan komen. Door de explosie is een wand van de caravan ontzet. Toen de wand volledig werd weggeblazen zagen buurtbewoners dat de bewoner van de caravan nog op bed lag. Twee personen hebben de man uit de brandende woning gehaald. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De caravan is volledige afgebrand. Een naastgelegen caravan heeft door de straling van hitte ook schade opgelopen. De brand is zo verwoestend geweest dat de technische recherche niet heeft kunnen achterhalen wat de oorzaak van de brand is geweest.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...