Ulft, Netherlands

Man bekneld onder reclamebord bij werkzaamheden in Borculo

Bij werkzaamheden in Borculo is dinsdag een man bekneld komen te zitten onder een reclamebord. Hij is naar het ziekenhuis gebracht, de Arbeidsinspectie doet onderzoek naar het incident.
Redactie REGIO8 | 7 november 2023 12:52 | Aangepast op 7 november 2023 12:52
Het ging rond 11.30 uur mis tijdens werkzaamheden aan de Steenstraat in het stadje. Twee personenen zijn bezig geweest met het loskoppelen van het reclamebord, daar is iets misgegaan waardoor het bord naar voren klapte. Er stond een shovel bij, maar deze was niet in werking tijdens het ongeval. Een werknemer kon tijdig wegspringen, maar een ander kwam bekneld te zitten tussen het bord en de bouwput.

Deze man is met onbekende verwondingen per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede. Er werd aanvankelijk ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze is niet ter plaatse gekomen. De Arbeidsinspectie doet onderzoek naar de exacte toedracht.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Volledige afsluiting Emmericher Rijnbrug: verkeer vijf dagen omgeleid via Rees

Vanaf woensdagavond 30 juli wordt de hangbrug over de Rijn bij Emmerich volledig afgesloten voor aut...

Weg direct achter Emmerichse Rijnbrug zes weken afgesloten

Een belangrijke route voor grensverkeer tussen de Achterhoek, Nijmegen en Noord-Limburg is vanaf van...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Vier nepagenten aangehouden in Borculo dankzij oplettende melder

De politie heeft dinsdagavond vier mannen in Borculo aangehouden. De vier personen uit Utrecht, dede...

Weer gedoe bij de Rijnbrug in Emmerik: afsluiting van oprit zorgt voor nieuwe files

Alsof het al niet jarenlang sappelen was voor automobilisten bij de Rijnbrug tussen Emmerik en Kleef...

NK Doedelzak spelen in Borculo is schot in de roos: 'Kriebelt zeker om verder te gaan'

Voor de eerste keer werd zaterdag in Borculo het Nederlands Kampioenschap doedelzakspelen en Schots ...