Ulft, Netherlands

Man aangehouden na achtervolging over weilanden in Silvolde

Een 33-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats is maandag na een achtervolging met behulp van een hond aangehouden in Silvolde. Hij probeerde een fiets te stelen maar zette het, nadat de politie ter plaatse kwam, op een lopen.
Viggo Zweverink | 22 maart 2023 13:33 | Aangepast op 22 maart 2023 13:33
"We hebben maandagmiddag inderdaad een aanhouding verricht na een incident aan de Ulftseweg", bevestigt een woordvoerder van de politie. Toen agenten de man rond 12.45 uur in het vizier kregen, besloot hij de nabijgelegen weilanden in te rennen. De wanhopige vluchtpoging, wat voor ooggetuigen een bijzonder tafereel moet zijn geweest, mocht echter niet baten.

Met behulp van politiehonden lukte het enige tijd later namelijk om de man naar de grond te werken. Vervolgens is hij aangehouden. De man zal zich, voor zijn mislukte vluchtpoging en de poging tot diefstal, voor de rechter moeten verantwoorden.

Foto: REGIo8

Lees ook

Geschrokken reacties na explosie bij coffeeshop Doetinchem: 'Het is niet te bevatten'

In de nacht van maandag op dinsdag is een coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem zwaar beschadigd ...

Nederlandse politieagent lichtgewond bij ingrijpen op Bocholtse kermis

Een Nederlandse politieagent is vrijdagavond tijdens de Bocholse kermis lichtgewond geraakt toen hij...

Drie gewonden bij aanrijding in Vorden

Bij een frontale aanrijding op de Rondweg in Vorden zijn zondagmiddag meerdere personen gewond geraa...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Jerrycans met mogelijk drugsafval gevonden in Zeddam

Medewerkers van de gemeente Montferland hebben donderdagochtend aan de Bovendorpsstraat in Zeddam je...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...