Ulft, Netherlands

Man (21) in Wehl opgepakt voor diefstal

Een 21-jarige man is in de nacht van donderdag op vrijdag in Wehl opgepakt voor diefstal. Hij werd betrapt toen hij in Giesbeek een bosmaaier poogde te stelen.
Regio8 | 15 mei 2020 11:15 | Aangepast op 15 mei 2020 11:15
De man probeerde volgens wijkagent Floris Nuppen iets na middernacht aan De Gemeint in Giesbeek een bosmaaier te stelen. Hij werd daarbij echter opgemerkt door een getuige, die de politie alarmeerde. De gestolen spullen, naast een bosmaaier ook een grondboor, werden later aangetroffen op de Elzenerf in Wehl.

De 21-jarige man daarop aangehouden. “De gestolen goederen gaan zo spoedig mogelijk terug naar eigenaar”, aldus wijkagent Nuppen. “Top werk.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...