gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Laatste paasvuur voor uitbater Wolfershuus

f1d1c38c08a86e4a88dac31d16646392.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het zal wel een gedenkwaardig moment zijn", zegt uitbater Steffan Jolink van ’t Wolfershuus. Zondagavond 16 april zal hij voor de laatste keer als uitbater en organisator getuige zijn van het paasvuur. Het enthousiasme in het buurtschap is er volgens hem echter niet minder om. "Van heinde en ver komen ze met karren vol hout deze kant op", aldus Jolink, die in het najaar afscheid neemt van het café. "Ik wil het stokje graag overgeven aan iemand anders. Ik verwacht niet dat ’t Wolfershuus zelf stopt." Tot het eind van het jaar is er tijd om een opvolger te vinden.

Het stoppen van Jolink zorgt voor flinke onzekerheid in het dorp. Voor Wolfersveen en omgeving is ’t Wolfershuus meer dan een kroeg. Tijdens wedstrijddagen van de plaatselijke voetbalvereniging doet het dienst als kantine en de toneelvereniging speelt hun voorstellingen in het pand. "Voor de verenigingen is het een zenuwachtige periode", weet Jolink, die geen zekerheid kan bieden voor de toekomst. "De tijd zal het leren. Ik wil wel helpen om de toekomst veilig te stellen."

Foto: REGIO8

Lees ook

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.