Ulft, Netherlands

Kijkje achter schermen bij volgdienst politie

Regio8 | 14 oktober 2017 10:02 | Aangepast op 14 oktober 2017 10:02

"We hebben al meerdere volgdiensten gehad", zo laten agenten Jeroen en Djayen van de politie Doetinchem weten over het initiatief. We zien de politie tijdens de volgdienst onder meer uitrukken naar een woningbrand aan de Leliestraat in ’s-Heerenberg. Ook rijdt de politiewagen door de drukke Hamburgerstraat in de binnenstad van Doetinchem.

De agenten hopen door de volgdienst dichter bij het publiek te komen: "We willen interactie tussen ons en de mensen op straat." De agenten poogden tijdens de volgdienst dan ook regelmatig berichten op Facebook te zetten: "We zetten er zo veel mogelijk op, maar wat privacygevoelig is, is natuurlijk niet mogelijk."

REGIO8 en 112achterhoek-nieuws zijn partners op het gebied van verslaggeving van incidenten in de regio Achterhoek en Liemers.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Recht op bescherming: gratis zelfverdedigingscursus vrouwen in Emmerich

De moord op de 17-jarige Lisa uit Abcoude heeft opnieuw laten zien hoe kwetsbaar vrouwen zich ’s avo...

Agrarische ondernemers in Lengel uiten zorgen over woningbouw Lakermaat en verkeersveiligheid

Agrarische ondernemers aan de Korenhorsterweg in Lengel hebben woensdag tegenover raadsleden van Mon...

Samenwerking omgevingsdiensten leidt tot nieuwe regionale organisatie

De Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) gaan samen verder als één o...

Paard overleden bij ongeluk met busje en paardentrailer op A18 bij Didam

Een busje dat woensdagmiddag over de A18 reed in de richting van Doetinchem, is achterop een paarden...

Kasteel Huis Bergh ondergaat grondige renovatie en herinrichting

Kasteel Huis Bergh staat al een tijdje in de steigers, en dat is niet zomaar. De inzakking van de fu...

Ulftenaar Koen Bouwman niet naar WK wegwielrennen in Rwanda

Koen Bouwman (31) uit Ulft doet niet mee aan het wereldkampioenschap wegwielrennen. Gezondheidsprobl...