Ulft, Netherlands

Kijkje achter schermen bij volgdienst politie

Regio8 | 14 oktober 2017 10:02 | Aangepast op 14 oktober 2017 10:02

"We hebben al meerdere volgdiensten gehad", zo laten agenten Jeroen en Djayen van de politie Doetinchem weten over het initiatief. We zien de politie tijdens de volgdienst onder meer uitrukken naar een woningbrand aan de Leliestraat in ’s-Heerenberg. Ook rijdt de politiewagen door de drukke Hamburgerstraat in de binnenstad van Doetinchem.

De agenten hopen door de volgdienst dichter bij het publiek te komen: "We willen interactie tussen ons en de mensen op straat." De agenten poogden tijdens de volgdienst dan ook regelmatig berichten op Facebook te zetten: "We zetten er zo veel mogelijk op, maar wat privacygevoelig is, is natuurlijk niet mogelijk."

REGIO8 en 112achterhoek-nieuws zijn partners op het gebied van verslaggeving van incidenten in de regio Achterhoek en Liemers.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...

Doetinchem wijst nieuw pand nabij binnenstad aan voor opvang dak- en thuislozen

De gemeente Doetinchem heeft een nieuwe voorkeurslocatie aangewezen voor de permanente opvang van da...

Carnavalshits op maat: Michel Wolsink helpt verenigingen aan hun kraker

Zelf doet hij niet mee met de Kachelhöltjes carnavalskrakertrofee, maar tóch is hij er elk jaar bij ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Twee auto’s flink beschadigd bij kop-staartaanrijding in Zeddam

Bij een kop-staartaanrijding op de Terborgseweg in Zeddam zijn twee auto’s flink beschadigd geraakt....

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...