Ulft, Netherlands

Kampeerverbod op terrein Zwarte Cross

Oost Gelre roept mensen op om tijdens het geplande weekend van de Zwarte Cross niet te gaan kamperen op het festivalterrein in Lichtenvoorde. Vriendengroepen hebben een verzoek neergelegd om te overnachten in een weiland bij het terrein, maar de gemeente wil hier niet aan meewerken.
Regio8 | 9 juli 2020 16:34 | Aangepast op 9 juli 2020 16:34
“Nu de Zwarte Cross niet doorgaat, is er uiteraard ook geen Zwarte Cross-camping”, laat Oost Gelre weten. “Ook de eigenaren van gelegenheidscampings in de buurt hebben een brief ontvangen dat zij dit jaar geen tijdelijke camping mogen inrichten.” De vergunning die ze daarvoor hebben is alleen geldig tijdens de Zwarte Cross. Oost Gelre begrijpt de verzoeken van vriendengroepen die een leuk weekend willen organiseren. “Maar wij roepen hen nadrukkelijk op dit bij de reguliere campings of groepsaccomodaties te organiseren.” De toezichthouders van de gemeente gaan hierop controleren en handhaven.

Het festival stond gepland van donderdag 16 juli tot en met zondag 19 juli. Als alternatief wordt op de zaterdag ‘Tante Rikies Megatuin Quiz’ georganiseerd. Dit is zien op het Youtube-kanaal van de Zwarte Cross.

Foto: REGIO8

Lees ook

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...