Ulft, Netherlands

Inbraak bij cafetaria de Rotonde Varsseveld

Een of meerdere inbrekers hebben donderdagochtend vroeg ingebroken bij cafetaria de Rotonde in Varsseveld. Het is niet bekend of daarbij buit is gemaakt.
Charlotte van de Kant | 14 oktober 2021 14:19 | Aangepast op 14 oktober 2021 14:19
“Vanwege een laffe inbraak kunnen wij vandaag niet open", laat de cafetaria op de hoek van de Zelhemseweg en de Doetinchemseweg weten in een bericht op Facebook. "Wij gaan er alles aan doen om morgen weer voor u klaar te staan.” De inbraak vond rond 05.30 uur plaats. In de cafetaria is daarbij aanzienlijke schade aangericht. Of er buit is gemaakt is niet bekend. Er was op het moment van de inbraak geen geld aanwezig in de zaak.

De politie doet nog onderzoek naar de inbraak en vraagt mensen die tips hebben of iets verdachts hebben gezien contact op te nemen. Voorlopig zijn er nog geen verdachten aangehouden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...