Ulft, Netherlands

Horecapersoneel Ploccos werkt voor Rensa

Horecapersoneel van de Ploccos Horeca Groep werkt tijdens de coronacrisis tijdelijk op locaties van de technische groothandel Rensa in Didam en Doetinchem. Twaalf medewerkers hebben het horecabedrijf uit Didam inmiddels ingeruild voor werk in de logistiek.
Jasper Hazelaar | 5 november 2020 10:46 | Aangepast op 5 november 2020 10:46
Ploccos ging eerder een samenwerking aan met Paul Berntsen

“Rensa zit nu in het hoogseizoen en beleeft topdrukte, wij hebben personeel dat graag de schouders eronder zet, maar dat bij ons nu even niet kan”, zo schetst Juul Gesthuizen, bedrijfsleider bij de Ploccos Horeca Groep, de situatie. “Zo was één en één twee; binnen een paar dagen konden we aan de slag.” Normaal werkt het personeel van Ploccos in zaken als Plok en Jan&Jan in Didam, maar door de coronamaatregelen blijven deze locaties gesloten. Met een opzegtermijn van een week werkt het horecapersoneel nu op kantoor en in de distributiecentra van Rensa. 

Bij Rensa wordt met enthousiasme gereageerd op de nieuwe werknemers. “Ik vind het bovenal fantastisch dat onze tijdelijke collega’s op vrijwillige basis besloten hebben deze samenwerking aan te gaan en er het beste van maken”, zegt Job Schouten, directeur logistiek bij Rensa. “Het is bewonderingswaardig hoe veerkrachtig men is en denkt in mogelijkheden om met deze vreemde situatie om te gaan.”

Foto: Rensa

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Duitse grensinwoners gaan vandaag naar de stembus, wat staat er op het spel?

Vandaag trekken inwoners van Bocholt, Rhede, Isselburg en Emmerich naar de stembus voor de gemeenter...

Twee auto’s belandden op rotonde na mogelijk verkeersconflict in Doetinchem

Bij een mogelijk verkeersconflict op de Havenstraat in Doetinchem zijn vrijdagavond twee voertuigen ...

Auto slaat meerdere keren over de kop na uitwijkmanoeuvre in Netterden

Bij een ongeval op de Papenkampseweg in Netterden is vrijdagavond een auto zwaar beschadigd geraakt....

De Graafschap knokt voor zege maar blijft steken op gelijkspel in Doetinchem

De Graafschap heeft met 1-1 gelijk gespeeld tegen Willem II; een ploeg die aan het begin van het sei...

Vervolg Vrijheid in Beweging: kinderen ontwerpen posters voor internationale wedstrijd

Vrijheid laat zich moeilijk vangen in woorden, maar misschien wel in een bloem, een ballon of een ha...

Gemeente Lochem start met camerabewaking op station

Burgemeester Frans Backhuys van Lochem heeft besloten dat er camera’s komen op station Lochem. Deze ...