Ulft, Netherlands

Horecakoppel neemt Hendrixen in centrum Doetinchem over

Het echtpaar Aron Wallis en Helen Wallis-Karnebeek neemt café Hendrixen in de binnenstad van Doetinchem over. De oude stijl van het grand-café aan de Grutstraat wordt in ere hersteld als de deuren in het voorjaar opengaan.
Jasper Hazelaar | 16 februari 2023 09:33 | Aangepast op 16 februari 2023 09:33
“We hebben het gevoel dat dit echt een concept is dat bij ons past”, zegt Aron trots. “De warme en open uitstraling, het facet van een stuk café in combinatie met een mooi diner. Het totaalplaatje past heel erg bij ons.” Het idee ontstond toen het echtpaar in gesprek kwam met Walter Hendrixen, de pandeigenaar en voormalig uitbater. Dat gebeurde vlak nadat het echtpaar was vertrokken bij café Vanouds. “Waar deuren dichtgaan, slaan andere deuren weer open”, zegt Aron. “In het gesprek met Walter hebben we elkaar echt gevonden en het vertrouwen gekregen, het wordt ons echt gegund. Toen ging het heel snel.”

Het echtpaar huurt het pand van de familie Hendrixen. De stijl en aankleding van het grandcafe gaat volgens Aron niet veel veranderen. “Wij zullen het oude concept eigenlijk in volle glorie terugbrengen, maar wel met ons eigen justje”, aldus de nieuwe uitbater. “We gaan voor een Hendrixen 2.0, de sfeer en de beleving is vergelijkbaar, maar wel met een eigen draai in de keuken. Én met een nieuw team.

Echtpaar voor, echtpaar achter
Aron en Helen hopen begin mei de deuren te kunnen openen. Het personeelsbestand bestaat inmiddels uit vier personen. Aron en Helen zelf en een ander echtpaar dat de verantwoordelijkheid over de keuken draagt. Daarnaast wordt naarstig gezocht naar nieuw personeel. Op welke datum de zaak opent? “Het wordt in het voorjaar”, zegt Aron. “Maar we willen nog nergens op worden vastgespijkerd.”

Foto: Aron Wallis

Lees meer over:

Binnenstad|Doetinchem|Horeca|

Lees ook

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...