Ulft, Netherlands

Hootchie Koe festival in Varsseveld afgelast

Het festival Hootchie Koe in Varsseveld wordt dit jaar afgelast. Dat besluit komt voort uit de nieuwe maatregelen die het kabinet maandagavond bekendmaakte.
Regio8 | 24 maart 2020 13:52 | Aangepast op 24 maart 2020 13:52
"Onze organisatie heeft de laatste maanden keihard gewerkt om een prachtig festivalprogramma in elkaar te zetten", zo laat de festivalorganisatie haar teleurstelling blijken. "Onze vrijwilligers waren al druk aan het bouwen met verschillende decors die ons festival elk jaar weer de 'Hootchie Koe' uitstraling geven." Evenals de organisatie van het Over De Top Festival in Lichtenvoorde, dat door de nieuwe maatregelen ook geen doorgang kan vinden, kijkt men in Varsseveld ook hoopvol naar volgend jaar. "Wij hebben besloten om het Hootchie Koe festival volgend jaar 7, 8 en 9 mei 2021 opnieuw te gaan organiseren."

Een restitutie is mogelijk, maar de reeds verkochte kaarten zijn ook voor de volgende editie geldig. "We zouden het heel fijn vinden dat jullie dan weer komen om het Hootchie Koe festival met ons te vieren", aldus de organisatie op social media. "Je steunt ons hiermee enorm!" Er wordt zelfs getracht om dezelfde artiesten die voor dit jaar geboekt waren dan op het podium te krijgen, inclusief Van Dik Hout en Waylon. "Hopelijk blijven jullie allemaal gezond en zien we elkaar volgend jaar weer bij de vijfde editie van Hootchie Koe 2021."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...