gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Høken in Toldiek Festival met Bennie Jolink

fb9c382a51d484c92ae7582b7647bf30.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het was voor ons best eng. We hebben de poster gelanceerd en de mensen waren positief. Ze hadden zoiets van gelukkig dat jullie iets doen’’ aldus voorzitter Alien Maalderink. Høken in Toldiek krijgt dit jaar het jasje van een festival met drie verschillende podia. ‘’Het is iets anders dan de afgelopen 39 jaar, want het is dit keer zonder Normaal. Het was een huwelijk, Normaal en Toldijk hoort bij elkaar. Maar dat is het niet meer, dus moet je als een weduwe verder.’’

Toch neemt het feest niet helemaal afscheid van Normaal, want Bennie Jolink is gewoon van de partij. ‘’Daar zijn we heel blij mee. Hij speelt maar twee keer met de Pensionado’s, waarvan één keer op het koffieconcert in Toldijk. Het is heel erg mooi dat hij van de partij is.’’

Naast Jolink staan ook onder meer de Memphis Maniacs, Bökkers en Old Ni-js op het podium op vrijdag 24 en zondag 26 juni. De kaartverkoop voor het vernieuwde festival start vrijdag.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.