Ulft, Netherlands

Hoge Bavel keert terug bij jeugdliefde Orion in Doetinchem

De 21-jarige volleyballer Luuk Hoge Bavel keert terug bij zijn jeugdliefde Active Living Orion. Na drie jaar bij Talentteam Papendal en een uitstapje naar Amerika hoopt de hoekspeler met de Doetinchemmers komend seizoen de landstitel te veroveren.
Jasper Hazelaar | 8 mei 2023 13:57 | Aangepast op 8 mei 2023 13:57
Hoge Bavel speelde van zijn zevende tot zijn zeventiende al voor Orion in zijn thuisstad Doetinchem. Nadat hij enkele jaren met TT Papendal in de eredivisie speelde, kwam hij het afgelopen seizoen voor de University of Charleston uit in een regionale competitie in Amerika. “Om weer ‘thuis’ te komen spelen geeft me een heel goed gevoel”, zegt de 21-jarige volleyballer op de site van Orion. “Ik ken de mensen en om terug te keren op de plek waar het allemaal begon voor mij om mijzelf nog verder te ontwikkelen in een van de beste ploegen van Nederland is voor mij de perfecte stap.”

Het seizoen van Orion ging recent als een nachtkaars uit door een 3-0 verlies in de finaleserie om de landstitel. Ook in de beker haalden de Doetinchemmers deze jaargang geen eremetaal. De taak voor volgend seizoen is volgens Hoge Bavel duidelijk: “De afgelopen seizoenen heeft Orion ieder in de finale van het landskampioenschap gestaan en is het niet gelukt om deze ook binnen te slepen, het is dus een groot doel om met Orion landskampioen te worden.”

Foto: Active Living Orion

Lees meer over:

Volleybal|Doetinchem|Orion|

Lees ook

Wereldtop vrouwenwielrennen keert terug naar de Achterhoek

De wereldtop van het vrouwenwielrennen keert dit jaar terug naar de Achterhoek. De Simac Ladies Tour...

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Jonge onderneemster Liz-Anne ziet Park of Dutch Dreams uitbloeien tot hotspot

Een horecazaak op 21-jarige leeftijd openen, op een gloednieuwe plek naast de binnenstad van Doetinc...

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is...

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...