Ulft, Netherlands

Hennepkwekerij opgerold in Lichtenvoorde

De politie heeft donderdag een hennepkwekerij ontmanteld in een woonwijk in Lichtenvoorde. In de woning stonden ruim zevenhonderd wietplanten.
Tijmen Gerritsen | 13 november 2020 14:56 | Aangepast op 13 november 2020 14:56
De wietkwekerij werd ontdekt in een woning aan de IJsvogel. Volgens de politie was de vondst het resultaat van een samenwerking met de gemeente Oost Gelre. Bij de inval werden de wietplanten vervolgens gevonden. ''Ook werd er illegaal stroom afgetapt'', laat wijkagent Stephan van Beckhoven weten.

Tijdens de inval is een mannelijke bewoner van het pand aangehouden. De politie en de gemeente doen verder onderzoek naar de zaak.

Foto: REGIO8 (Archief)

Meest gelezen

Hans Keuper boycot Zwarte Cross na veelbesproken overname festival

Tim Rondeel | Nick Hermsen | Bart Sollman | 21 mei 2025 14:21

Lees ook

Keuper tóch op Zwarte Cross na gesprek met Ronnie Degen: ‘Ik vertrouw die mensen’

Dialectmuzikant Hans Keuper is deze zomer tóch met Boh Foi Toch op de Zwarte Cross te bewonderen. De...

Crematorium en buurt boos over plannen gigantisch zonnepark Etten

Als het aan ontwikkelaar Novar ligt komen er straks op 23 hectare grond meer dan 21.000 zonnepanelen...

Motie over situatie Gaza verworpen in Doetinchemse raad

PvdA en GroenLinks Doetinchem willen dat de gemeente de situatie in Gaza tot genocide benoemt. Dat h...

Supers mogen straks over de grens inkopen, diploma’s sneller erkend

Supermarkten en drogisterijen mogen straks producten inkopen in Duitsland als die daar goedkoper zij...

Doetinchemse ouderen dansen mee op de Balkon Beweegdag

Woonzorgcentrum Waterrijk, Dichtershof en Wijkcentrum de Zonneboom in Doetinchem waren woensdag het ...

Meerdere voertuigen betrokken bij kettingbotsing op N18 bij Varsseveld

Meerdere voertuigen zijn donderdagmiddag betrokken geraakt bij een kettingbotsing op de N18 nabij Va...