gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hendriks is goudhaantje bij De Graafschap

2c83fd97a609c56628488167917d0308.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een ruime 0-3 overwinning geboekt op bezoek bij Telstar. Alle doelpunten vielen voor rust, waar aanvaller Sam Hendriks zich met twee doelpunten ontpopte tot goudhaantje.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Johnatan Opoku schoot al na vijf minuten raak voor de bezoekers. Uit een corner plaatste de aanvallende middenvelder de bal fraai binnen. Sam Hendriks bekroonde zijn tweede basisplek met zijn eerste doelpunt voor De Graafschap. Na een vrije trap wist hij de bal met een kopbal buiten bereik van Telstar-keeper Abdel El Ouazzane te plaatsen: 0-2. Nadat Hendriks de lat teisterde met een snoeiharde pegel, tekende hij na een klein half uur spelen oog in oog met El Ouazzane voor de 0-3. Opoku verzuimde voor rust uit een penalty zijn tweede te maken, terwijl doelman Hidde Jurjus vlak voor rust een schot van Sven van Doorm over zijn goal bokste.

Na rust speelde De Graafschap tegen de wind en dat was te zien in het aantal kansen dat de ploeg creëerde. Giovanni Korte werd nog gevaarlijk, maar zijn schot was een prooi voor El Ouazzane. Telstar maakte de meeste aanspraak op een doelpunt. Middenvelder Van Doorn was opnieuw gevaarlijk met een schot van afstand, maar hij werd opnieuw gestuit door Jurjus. Op aangeven van Giovanni kreeg Glynor Plet een goede kans, maar hij raakte de bal verkeerd. In de slotfase werden invallers Joey Konings en Philip Brittijn nog gevaarlijk voor de bezoekers, maar ze kwamen niet tot scoren.

De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Renier Robbemond is volgende week vrijdagavond. Dan komt FC Dordrecht op bezoek op De Vijverberg. Bij deze wedstrijd kunnen ruim vierduizend supporters aanwezig zijn.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

magneetvisssen.jpg

Jonge magneetvissers stuiten op munitiekist en mogelijke ontsteker in Doetinchem, EOD ingeschakeld

Bij de fietsbrug over de Oude IJssel in Doetinchem hebben een groep jongeren maandagmiddag een munitiekist en een magazijn uit de Tweede Wereldoorlog gevonden tijdens het magneetvissen. Ook troffen zij een mogelijk ontstekingsmechanisme voor explosieven aan, waarop de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ingeschakeld.

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede team kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.