gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hendriks is goudhaantje bij De Graafschap

2c83fd97a609c56628488167917d0308.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een ruime 0-3 overwinning geboekt op bezoek bij Telstar. Alle doelpunten vielen voor rust, waar aanvaller Sam Hendriks zich met twee doelpunten ontpopte tot goudhaantje.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Johnatan Opoku schoot al na vijf minuten raak voor de bezoekers. Uit een corner plaatste de aanvallende middenvelder de bal fraai binnen. Sam Hendriks bekroonde zijn tweede basisplek met zijn eerste doelpunt voor De Graafschap. Na een vrije trap wist hij de bal met een kopbal buiten bereik van Telstar-keeper Abdel El Ouazzane te plaatsen: 0-2. Nadat Hendriks de lat teisterde met een snoeiharde pegel, tekende hij na een klein half uur spelen oog in oog met El Ouazzane voor de 0-3. Opoku verzuimde voor rust uit een penalty zijn tweede te maken, terwijl doelman Hidde Jurjus vlak voor rust een schot van Sven van Doorm over zijn goal bokste.

Na rust speelde De Graafschap tegen de wind en dat was te zien in het aantal kansen dat de ploeg creëerde. Giovanni Korte werd nog gevaarlijk, maar zijn schot was een prooi voor El Ouazzane. Telstar maakte de meeste aanspraak op een doelpunt. Middenvelder Van Doorn was opnieuw gevaarlijk met een schot van afstand, maar hij werd opnieuw gestuit door Jurjus. Op aangeven van Giovanni kreeg Glynor Plet een goede kans, maar hij raakte de bal verkeerd. In de slotfase werden invallers Joey Konings en Philip Brittijn nog gevaarlijk voor de bezoekers, maar ze kwamen niet tot scoren.

De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Renier Robbemond is volgende week vrijdagavond. Dan komt FC Dordrecht op bezoek op De Vijverberg. Bij deze wedstrijd kunnen ruim vierduizend supporters aanwezig zijn.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 17.17.12.jpeg

Weggebruikers in Bronckhorst hebben extra reistijd door werkzaamheden

Weggebruikers in de gemeente Bronckhorst moeten de komende maanden rekening houden met extra reistijd binnen de gemeente. Onder andere grote werkzaamheden aan de weg tussen Hummelo en Zutphen zorgen voor omleidingen.

Vulcanus40.jpg

Doetinchem ziet 160 woningen op terrein Vulcanus zitten, toekomst nog onzeker

De gemeente Doetinchem wil in principe meewerken aan de herontwikkeling van de ijzergieterij Vulcanus in Langerak tot een nieuw woongebied. Dat blijkt uit een recent besluit van het college van burgemeester en wethouders. De plannen bieden ruimte voor maximaal 160 woningen, maar of de ontwikkeling daadwerkelijk doorgaat, is nog onzeker.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”