gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hendriks is goudhaantje bij De Graafschap

2c83fd97a609c56628488167917d0308.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond een ruime 0-3 overwinning geboekt op bezoek bij Telstar. Alle doelpunten vielen voor rust, waar aanvaller Sam Hendriks zich met twee doelpunten ontpopte tot goudhaantje.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Johnatan Opoku schoot al na vijf minuten raak voor de bezoekers. Uit een corner plaatste de aanvallende middenvelder de bal fraai binnen. Sam Hendriks bekroonde zijn tweede basisplek met zijn eerste doelpunt voor De Graafschap. Na een vrije trap wist hij de bal met een kopbal buiten bereik van Telstar-keeper Abdel El Ouazzane te plaatsen: 0-2. Nadat Hendriks de lat teisterde met een snoeiharde pegel, tekende hij na een klein half uur spelen oog in oog met El Ouazzane voor de 0-3. Opoku verzuimde voor rust uit een penalty zijn tweede te maken, terwijl doelman Hidde Jurjus vlak voor rust een schot van Sven van Doorm over zijn goal bokste.

Na rust speelde De Graafschap tegen de wind en dat was te zien in het aantal kansen dat de ploeg creëerde. Giovanni Korte werd nog gevaarlijk, maar zijn schot was een prooi voor El Ouazzane. Telstar maakte de meeste aanspraak op een doelpunt. Middenvelder Van Doorn was opnieuw gevaarlijk met een schot van afstand, maar hij werd opnieuw gestuit door Jurjus. Op aangeven van Giovanni kreeg Glynor Plet een goede kans, maar hij raakte de bal verkeerd. In de slotfase werden invallers Joey Konings en Philip Brittijn nog gevaarlijk voor de bezoekers, maar ze kwamen niet tot scoren.

De volgende wedstrijd voor de ploeg van trainer Renier Robbemond is volgende week vrijdagavond. Dan komt FC Dordrecht op bezoek op De Vijverberg. Bij deze wedstrijd kunnen ruim vierduizend supporters aanwezig zijn.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Belhamelschapen0.png

Explosieve groei in aantal lammetjes bij schaapskudde De Belhamel na zwaar blauwtongjaar

Slechts acht lammetjes huppelden in 2025 rond bij schaapskudde de Belhamel nabij Vorden. Deze lente zijn er maar liefst 160 lammetjes meer dan vorig jaar. Na een zwaar jaar waarin de schaapskudde door de blauwtongepidemie alle zeilen moest bijzetten, is het aantal lammetjes nu explosief toegenomen om de kudde weer op peil te brengen.

For Farmers.jpg

Dwangsom voor Lochems veevoederbedrijf ForFarmers

De provincie Gelderland legt veevoederbedrijf ForFarmers uit Lochem een dwangsom op van 50.000 euro, die kan oplopen tot een bedrag van een half miljoen. Dat blijkt uit stukken die nieuwssite Follow the Money in handen heeft.

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.