Ulft, Netherlands

Hemelvaartfeesten keren dit jaar niet meer terug op DRU in Ulft

De organisatie van de Hemelvaartfeesten in Ulft heeft een streep gezet door het evenement, waardoor ook Coverland en Qmusic The Party dit jaar niet doorgaan. Hogere kosten zorgen ervoor dat het ‘onverantwoord’ is om het feest te houden.
Jasper Hazelaar | 15 februari 2023 17:18 | Aangepast op 15 februari 2023 17:18
“Waar dit vorig jaar nog te overzien was en we dit bewust niet hebben doorberekend richting bezoekers, zouden we daar dit jaar niet aan ontkomen”, laat de organisatie in een verklaring weten. “We zijn echter van mening dat het wel betaalbaar moet blijven voor iedereen.” De Hemelvaartfeesten waren vanaf 2019 de opvolger van Festivaart, dat in 2011 voor het eerst werd gehouden op het DRU-terrein in Ulft.

De Hemelvaartfeesten gaan in ieder geval dit jaar niet door. Wel laten de initiatiefnemers weten dat er wordt gezocht naar een mogelijk ander feest. “We gaan alles opnieuw tegen het licht houden en broeden op een mogelijk ander concept voor volgend jaar waarbij alle opties openliggen”, meldt de organisatie, die benadrukt dat Huntenpop wel gewoon doorgaat.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Ulft|Festivals|Evenementen|

Lees ook

Over dit DRU-reddingspakket stemt de raad van Oude IJsselstreek

Is de DRU-soap echt bijna ten einde? Donderdagavond stemt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek in e...

Vogelgriep in Rees: ophokplicht ingesteld, grensgemeenten alert

In het Duitse Rees, net over de grens bij Gendringen is vogelgriep vastgesteld. De Duitse autoriteit...

Honderden ouderen sporten in Ulft om wereldrecord te vestigen

Soms zijn er van die wereldrecords waar je niet bij stilstaat. Zo ook in onder andere Ulft woensdagm...

Doedelzakken brengen bewoners van Debbeshoek in Ulft samen op Burendag

Nederland vierde zaterdag Burendag. Ook bewoners en medewerkers van woonzorgcentrum De Debbeshoek in...

Wereldrecord buitensport in Ulft: ‘Belangrijk dat ouderen actief blijven’

De Vitality Club FreeWheel Ulft doet op woensdag 1 oktober mee aan een wereldrecordpoging bewegen in...

Huntenpop viert de jaren tachtig muziek met Nena, maar kijkt tegelijk over de grens

Een witte ballon gaat op handen van bezoekers het Huntenpop-terrein rond in Ulft. Op de ballon staat...