gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hellinga heeft zin in ontmoeting met Orion

0c6ed5bb6fcc19ba42cb5e941d829032
Redactie REGIO8 |
‘’Ik heb er zelfs mijn jeugdopleiding gehad’’, kijkt Dynamo-hoofdcoach Hellinga terug op zijn periode bij Orion. ‘’Uiteindelijk ben ik een flink aantal jaren als speler bij Orion geweest, maar ook twee jaar als assistent en drie jaar als hoofdcoach.’’ In de Gelderse finale zal Hellinga veel oude-bekenden tegenkomen. ‘’Ik heb nog gespeeld met coach Goran Aleksov, aanvoerder Pim Kamps en Joris Marcelis en met aan aantal jongens heb ik als coach gewerkt.’’ 
Toch zorgt de ontmoeting met bekenden niet voor meer strijd bij de hoofdcoach van Dynamo uit Apeldoorn. ‘’Er is strijd genoeg, Orion – Dynamo is van oudsher al een speciale wedstrijd. We kennen elkaar door en door. Het komt in de finale op die ene dag aan, het zal geen makkie worden.’’ Naast de beker speelt Draisma Dynamo ook nog Europees volleybal en juist die ervaring kan volgens Hellinga wellicht de doorslag geven. ‘’Aan de ene kant is het zwaar, maar aan de andere kant is het heerlijk. Je krijgt Europees meer weerstand.’’ 

Orion staat voor moeilijke klus
Als het aan echte Orion-man Hellinga ligt, gaan de Doetinchemse volleyballers een moeilijke klus tegemoet om de beker mee naar de Achterhoek te nemen. ‘’Orion is een heel degelijk team met veel ervaring, maar als wij top zijn gaat niemand van ons winnen’’, zegt Hellinga overtuigend. Seesing Personeel Orion en Draisma Dynamo staan op zondag 19 februari in Zwolle tegenover elkaar in de strijd om de beker.

Foto: REGIO8

Lees ook

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.