Ulft, Netherlands

Haen en Kremers naar Oranje onder 18

Achterhoekers Devin Haen en Sten Kremers zijn door bondscoach Martijn Reusser opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar. Levi Schoppema en Philip Brittijn van De Graafschap zijn op de schaduwlijst terechtgekomen.
Tijmen Gerritsen | 27 augustus 2021 15:10 | Aangepast op 27 augustus 2021 15:10
Haen en Kremers mogen zich gaan opmaken voor een interland tegen Italië. Op 6 september wordt er in Den Haag afgetrapt tegen de leeftijdsgenoten van de Italianen. De definitieve selectie is voor de Achterhoekse talenten een signaal dat ze op de goede weg zijn. Haen maakt momenteel onderdeel uit van de eerste selectie van De Graafschap en scoorde vorige week tegen NAC Breda (2-0 winst) zijn eerste officiële doelpunt in het blauw-wit.

Doelman Kremers uit Lichtenvoorde maakte een jaar geleden de overstap van De Graafschap naar Ajax. Bij de Amsterdammers is Kremers momenteel eerste doelman bij de onder 18 lichting. Levi Schoppema en Phillip Brittijn, die woensdag een meerjarig contract tekende in Doetinchem, zijn afgevallen maar blijven op de stand-by lijst.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...