Ulft, Netherlands

Groot deelnemersveld bij Prominententoer

Regio8 | 23 juni 2018 13:39 | Aangepast op 23 juni 2018 13:39
“We hadden onder andere Marianne Vos, Maarten den Bakker, Jelle Nijdam, Bart Voskamp en Gert Jakobs aan de start”, vertelt Toon Masselink van de organisatie. “In totaal hadden we meer dan tien bekende wielrenners.” In groepen van circa vijftien personen konden de deelnemers de tocht fietsen samen met een profwielrenner. “Toch een keer iets anders”, laat deelnemer Johan Leunen uit Arnhem weten. “Je kunt gedachten uitwisselen met de profs over wat hun beleefd hebben en wat je zelf beleefd hebt.” De organisatie wil met de toertocht Montferland profileren als fietsgemeente.

Volgens profwielrenner Marianne Vos is er niet geruzied over wie er bij haar in de groep kon komen. “De groepen waren mooi verdeeld. Fietsen brengt iedereen samen.” Burgemeester Joost van Oostrum van Berkelland stond ook aan de start. “Fietsen is mijn grote hobby”, vertelt de burgervader. “Een goede kopvrouw met Marianne Vos en al die bultjes vind ik echt genieten.” 

Het is nog niet zeker of de tocht een vervolg gaat krijgen. “Het enthousiasme is groot maar of we het volgend jaar weer gaan doen dat gaan we nog zien”, aldus Masselink.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gaanderen kijkt vooruit met nieuw dorpsplan voor komende vijf jaar

De Dorpsraad Gaanderen heeft haar nieuwe Dorpsplan ‘Umkieken naor mekaar…’ gepresenteerd. Het docume...

Aanrijding tussen scooterrijdster en fietsster nabij Velswijk, politie zoekt getuigen

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden door een scooterrijdster nabij Velswijk. De politie is op ...

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...