gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groot deelnemersveld bij Prominententoer

7f225ab315508274ac90d34e795d7627.jpg
Redactie REGIO8 |
“We hadden onder andere Marianne Vos, Maarten den Bakker, Jelle Nijdam, Bart Voskamp en Gert Jakobs aan de start”, vertelt Toon Masselink van de organisatie. “In totaal hadden we meer dan tien bekende wielrenners.” In groepen van circa vijftien personen konden de deelnemers de tocht fietsen samen met een profwielrenner. “Toch een keer iets anders”, laat deelnemer Johan Leunen uit Arnhem weten. “Je kunt gedachten uitwisselen met de profs over wat hun beleefd hebben en wat je zelf beleefd hebt.” De organisatie wil met de toertocht Montferland profileren als fietsgemeente.

Volgens profwielrenner Marianne Vos is er niet geruzied over wie er bij haar in de groep kon komen. “De groepen waren mooi verdeeld. Fietsen brengt iedereen samen.” Burgemeester Joost van Oostrum van Berkelland stond ook aan de start. “Fietsen is mijn grote hobby”, vertelt de burgervader. “Een goede kopvrouw met Marianne Vos en al die bultjes vind ik echt genieten.” 

Het is nog niet zeker of de tocht een vervolg gaat krijgen. “Het enthousiasme is groot maar of we het volgend jaar weer gaan doen dat gaan we nog zien”, aldus Masselink.

Foto: REGIO8

Lees ook

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.