Ulft, Netherlands

Groot afscheid voor Prutje: zijn laatste wens in vervulling

oto: Nieuws uit Berkelland
Supportersvereniging FCT Beltrum neemt woensdag 27 augustus op bijzondere wijze afscheid van Wilfried Hoitink, beter bekend als Prutje, die onlangs op 67-jarige leeftijd is overleden.
Redactie REGIO8 | 22 augustus 2025 16:22 | Aangepast op 22 augustus 2025 16:22
In overleg met FC Twente en supportersvak Vak-P is het gelukt om Prutje een laatste ronde door de gracht van Vak-P te laten maken. Het afscheid begint met een gezamenlijk vertrek vanuit Beltrum rond 09.00 uur. Alle inwoners van Beltrum en de 34 overige supportersverenigingen van FC Twente zijn uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn.

Om uiterlijk 10.00 uur dienen belangstellenden plaats te nemen op de Vak-P tribune. Rond 10.15 uur zal Prutje zijn laatste ronde maken door de gracht, waarbij speciaal bij zijn vaste plek op de trap wordt stilgestaan. Daar zal kleurrijk vuurwerk de lucht in gaan, geheel volgens zijn eigen wens.

SV FCT Beltrum benadrukt dat dit afscheid een unieke en eenmalige gelegenheid is om samen Prutje te eren. De vereniging hoopt dat zoveel mogelijk mensen aanwezig zullen zijn om dit tot een waardig en indrukwekkend afscheid te maken.

Lees ook

Oude IJsselstreek update afvalapp na klachten over onvindbare containers

Zwerfafval in de gemeente Oude IJsselstreek is volgens veel inwoners een probleem. De gemeente heeft...

Bombastisch ‘Rampzalig’ in Joriskerk, stormrampgebak en ‘rampzalige’ menu’s

De Joriskerk in Borculo barst bijna uit de voegen van het bombastische geluid, afkomstig van een org...

Weerboer Gerrit voorspelt een dipje in het zomerse weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Strijdbijl begraven: centrum Didam krijgt hoognodige opknapbeurt

Eindelijk duidelijkheid wat er met het centrum van Didam en drie supermarkten gaat gebeuren. De geme...

Montferland trekt grens tegen sluipverkeer bij Beek: ‘Leefbaarheid werd een issue'

De gemeente Montferland ziet het afsluiten van de grens bij Beek als noodzakelijk om de veiligheid e...

De Graafschap klaar voor derde Limburgse tegenstander

Na de verliespartij van vorige week tegen Roda JC start De Graafschap morgen in de wedstrijd tegen M...