Ulft, Netherlands

Gewonde na steekincident in Winterswijk

In het asielzoekerscentrum van Winterswijk is vrijdagavond een 32-jarige man ernstig gewond geraakt bij een steekincident. Hulpdiensten rukten grootschalig uit naar de locatie, waar een 36-jarige verdachte is aangehouden.
Jasper Hazelaar | 10 september 2021 20:19 | Aangepast op 10 september 2021 20:19
Het steekincident vond rond 17.45 uur plaats in het asielzoekerscentrum aan de Amstelstraat. Direct na het incident kwamen meerdere ambulances en politieauto's naar de locatie. Ook werd een traumahelikopter ingezet, deze vloog naar het ziekenhuis in Winterswijk. De omgeving werd door de aanwezige agenten ruim afgezet voor onderzoek.

Een woordvoerder van de politie bevestigt dat er een persoon gewond is geraakt bij een steekincident. Omdat het slachtoffer niet is overleden, volgt vrijdagavond geen verdere communicatie.


Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...