Ulft, Netherlands

Gewonde na aanrijding op N317 bij Etten

Een automobilist is donderdagavond gewond geraakt bij een aanrijding in Etten. Hij kwam bij de verkeerslichten op de N317 hard in botsing met een bedrijfsbusje.
Jasper Hazelaar | Jhazelaar | 30 december 2021 12:30 | Aangepast op 30 december 2021 12:30
Het ongeval vond rond 21.00 uur plaats op de kruising van de Slingerparallel N317 met de Zeddamseweg. De auto kwam vanuit Ulft aanrijden, terwijl het busje uit de richting van Zeddam kwam. Een van de betrokken bestuurders reed door een rood verkeerslicht, waarna de voertuigen hard met elkaar in botsing kwamen.

De bestuurder van de auto is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De afslag richting Etten vanaf Ulft is enige tijd afgesloten geweest voor het verkeer. De betrokken voertuigen moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...