Ulft, Netherlands

Gestolen Duitse touringcar aangetroffen in Meddo

Een gestolen touringcar uit Duitsland is woensdagochtend aangetroffen in Meddo. Hierbij zijn twee Duitse verdachten aangehouden.
Redactie REGIO8 | 26 oktober 2022 17:04 | Aangepast op 26 oktober 2022 17:04
De bus werd woensdagochtend aangetroffen op de Geldereschweg na een melding van een alerte burger. De touringcar was dinsdagnacht gestolen in de Duitse deelstaat Hessen. Toen de politie ter plaatsen kwam konden ze twee Duitsers aanhouden.

Volgens de Winterswijkse wijkagent Willem Saris gaat het om twee jeugdige verdachten.De afhandeling van diefstal wordt samen met de Duitse politie afgehandeld, zo laat Saris weten: “We hebben een samenwerking met de Duitse politie in Hessen.”
Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein.
Foto: Willem Saris

Lees meer over:

Winterswijk|Politie|

Lees ook

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

Grensinwoners van kastje naar de muur gestuurd: Den Haag ziet geen zaak in Duitse windmolens te weren

De ministeries van Klimaat en Groene Groei, Defensie, Infrastructuur en Waterstaat, en Volkshuisvest...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Strand ’t Hilgelo Winterswijk weer volledig schoon en veilig verklaard

Het strand van recreatieplas ’t Hilgelo in Winterswijk is weer volledig schoon en veilig voor bezoek...