Ulft, Netherlands

Geen gewonden na ongeval bij Ruurlo

Op de N315 tussen Ruurlo en Borculo zijn vrijdag aan het einde van de ochtend drie voertuigen op elkaar gebotst. Bij het ongeval vielen geen gewonden.
Regio8 | 23 juli 2021 13:35 | Aangepast op 23 juli 2021 13:35
Het ongeval vond plaats op de Rondweg Oost. Eén van de auto’s kwam door onbekende oorzaak op de verkeerde weghelft terecht en raakte daarbij een vrachtwagen, die vanaf Borculo in de richting van Ruurlo reed. Deze maakt een stuurcorrectie, maar kon daarbij een tegemoetkomende automobilist niet meer ontwijken. Door de aanrijding scheurde de dieseltank van de vrachtwagen.

De veroorzaker van het ongeval is door de politie meegenomen naar het bureau. De reden hiervan is niet bekend. De weg is tijdelijk afgesloten geweest voor het overige verkeer. De drie voertuigen die bij het ongeval zijn betrokken moesten worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...