Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij woningbrand in Aalten

Bij een overkapping aan een woning in Aalten is vrijdagmiddag een brand ontstaan. Het vuur is overgeslagen naar de aanbouw van een naastgelegen woning.
Tim Rondeel | 4 januari 2022 14:17 | Aangepast op 4 januari 2022 14:17
De brand ontstond rond 17.00 uur in de overkapping van een woning aan de Sniedersweide. De vlammen zijn niet overgeslagen naar het huis waar de overkapping aan vast zit. De brand sloeg wel over naar een aanbouw bij de naastgelegen woning. De brandweer is met drie voertuigen ter plaatse gekomen. Het vuur was na enige tijd geblust en onder controle en de brandweer kon het sein brand meester geven. De oorzaak is nog onbekend.

De Officier van Dienst Bevolkingszorg werd ook gealarmeerd, omdat een inwoner van de naastgelegen woning in een rolstoel zit. Beide woningen hebben schade opgelopen door de brand. Er zijn geen gewonden gevallen.

Foto:112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...