Ulft, Netherlands

Gaslek in Baak zorgt voor afsluiting N314

De N314 is maandagochtend ter hoogte van Baak en Toldijk afgesloten vanwege een gaslek. De weg tussen Zutphen en Doetinchem is door de lekkage in beide richtingen een tijdlang afgesloten geweest.
Regio8 | 12 oktober 2020 11:40 | Aangepast op 12 oktober 2020 11:40
Het voorval vond plaats rond 09.45 uur op de Zutphen-Emmerikseweg. Bij het aanleggen van een glasvezelkabel is een leiding geraakt, waardoor er gas is ontsnapt. Het gas is vervolgens richting nabij gelegen woningen geblazen, waardoor er twee woningen ontruimd moesten worden. Brandweerlieden zijn bezig het gas dat in de spouw terecht is gekomen te verwijderen zodat het weer veilig is.

De bewoners van de ontruimde woningen stonden veilig opgesteld aan de zijkant van de weg. In de loop van de ochtend is de Zutphen-Emmerikseweg weer vrijgegeven voor het verkeer.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoek bouwt aan zorgzame regio: vijfduizend extra woningen nodig

Tot 2031 zijn er in de Achterhoek zo’n vijfduizend extra woningen nodig voor ouderen en kwetsbare gr...

Vrachtwagen ramt meerdere bomen op Borculoseweg, chauffeur blijft ongedeerd

Bij een eenzijdig ongeval op de Borculoseweg in Barchem is donderdagochtend een vrachtwagen, geladen...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Vuurwerkhandelaren zien dat de vuurwerkverkoop dit jaar uitzonderlijk vroeg op gang komt. Het dreige...

Inwoners Almen en Gorssel kunnen zwemmen in nieuw bad

De inwoners van Almen en Gorssel kunnen zwemmen in de vernieuwde baden, respectievelijk de Berkel en...

Kristallnacht herdacht in Bocholt: oproep tot menselijkheid en waarschuwing tegen haat

Bocholt stond dit weekend stil bij de verwoesting van de plaatselijke synagoge tijdens de Kristallna...