Ulft, Netherlands

Gaslek door werkzaamheden Lichtenvoorde

Tijdens graafwerkzaamheden bij een bedrijf in Lichtenvoorde is maandagochtend een gaslek ontstaan. Het lek zorgde niet voor gevaar voor de omgeving.
Regio8 | 5 oktober 2020 15:38 | Aangepast op 5 oktober 2020 15:38
Het lek ontstond rond 11.00 uur bij een bedrijf aan de Edisonstraat. Tijdens de graafwerkzaamheden aan de zijkant van een bedrijfspand is de graafmachine tegen een leiding aangekomen, waardoor gas ontsnapte. De brandweer was snel ter plaatste en constateerde dat er geen gevaar was voor de omgeving.

Beheerder Leander is ter plaatse gekomen om de lekkage te verhelpen. Daarna kon het werk bij het bedrijf weer worden vervolgd.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...

Schoolstaking tegen mogelijke terugkeer dienstplicht: in Bocholt klinkt protest

In Duitsland leidt de landelijke discussie voor de herinvoering van de dienstplicht afgelopen vrijda...