Ulft, Netherlands

Gaanderenaar Quint sluit winkel en volgt hart naar Defensie

Quint uit Gaanderen ruilt zijn geliefde elektronicawinkel in voor zijn grootste passie, werken bij Defensie. Hij werkt al eerder zes jaar in het groen, maar besloot in 2011 een winkel te openen in zijn thuisplaats. Nu kriebelt het werken voor het leger zoveel dat hij zijn zaak op 31 december definitief sluit.
Hidde Vinkenvleugel | 29 november 2023 14:53 | Aangepast op 29 november 2023 14:53
“Ik heb tien jaar lang met veel plezier hier gewerkt", legt winkeleigenaar Quint uit. “Echter veranderen de omstandigheden in de wereld en daardoor heb ik ook de keuze gemaakt om weer bij Defensie aan de slag te gaan.” Met de elektronicawinkel gaat het volgens Quint uitstekend, dat was niet de reden om deze stap te zetten. “Maar je moet doen waar je hart ligt en voor mij ligt die bij Defensie”, aldus Quint.

Het 'defensievirus' bestond al langer bij Quint, wat reden was om zich in 2018 in te schrijven bij het Korps Nationale Reserve. Hierbij sta je naast je vaste baan klaar om Nederland bij noodsituaties te bewaken en beveiligen. Na vijf jaar wil hij niks liever dan weer fulltime bezig te zijn met zijn grootste passie. “Sinds ik mij aansloot als reservist is mijn interesse om terug te komen alleen maar verder gegroeid”, legt Quint uit.

‘Ga iedereen missen’
Ondanks dat Quint zijn passie achterna jaagt, blijven zijn Gaanderense klanten een plek in zijn hart houden. “De leuke verhaaltjes en de gesprekjes ga ik wel erg missen”, beschrijft Quint. “Ik woon hier nog wel altijd met veel liefde voor het dorp, maar ik vind het tijd om mijn passie achterna te gaan."

Quint keert vanaf 1 januari terug bij Defensie als communicatiespecialist bij de Grondgebonden Luchtverdedigingscommando.

Foto: REGIO8

Lees ook

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...

Fietsster gewond na aanrijding met automobilist in Wehl

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist op de N815. Een...

Bronckhorst scherpt zienswijze over plannen defensie aan

Bronckhorst heeft haar zienswijze over de komst van een helikopterlandingsplaats aangescherpt. Defen...

Doetinchem houdt ruim 11,6 miljoen over aan 2024: 'Maar toekomst blijft onzeker'

Gemeente Doetinchem heeft 2024 positief weten af te sluiten met een resultaat van ruim 11,6 miljoen ...

Motie over situatie Gaza verworpen in Doetinchemse raad

PvdA en GroenLinks Doetinchem willen dat de gemeente de situatie in Gaza tot genocide benoemt. Dat h...