Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na ongeval 's-Heerenberg

Een fietsster is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in ’s-Heerenberg. Ze werd op een kruispunt in het stadje geraakt door een auto.
Regio8 | 8 oktober 2020 10:39 | Aangepast op 8 oktober 2020 10:39
Het ongeval vond rond 07.45 uur plaats op de kruising van de Oude Doetinchemseweg met de Dahliastraat, nabij cafetaria Litjes. De fietsster kwam vanuit de richting Lengel en werd ter hoogte van het kruispunt geraakt door de auto. Mogelijk ging een voorrangsfout aan deze aanrijding vooraf. De vrouw is na het ongeval met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De auto raakte beschadigd en moest na het ongeval worden afgesleept. De bestuurder van het voertuig kwam met de schrik vrij.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Wederom verwarde man op dak in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 6 okt 2025 16:46

Lees ook

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...

Oude IJsselstreek wil drie ton betalen voor Ouhrlokaal, wat is dit pand waard?

Een van de onderdelen van het DRU-reddingsplan van het college van Oude IJsselstreek is de aankoop v...

Tentoonstelling 'Femicide' in Winterswijk: 'Het is extremer dan menig mens denkt'

Dertien verhalen, dertien vrouwen, allemaal hebben ze een ding gemeen: Ze zijn vermoord door hun ex-...

Popronde in Doetinchem live te volgen op REGIO8

Streekomroep REGIO8 maakt zondag live tv en radio rondom de Popronde in Doetinchem. Het nationale ro...

Nieuwe Euregio-schuilhut gaan fietsers uit beide landen samenbrengen

Fietsers en wandelaars kunnen voortaan terecht in een gloednieuwe schuilhut net over de grens bij Ah...