Ulft, Netherlands

Fietsster botst met auto op Gaanderenseweg in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een ongeval op de Gaanderenseweg in Doetinchem zijn een meisje op een fatbike en een automobilist met elkaar in botsing gekomen. Het meisje is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 8 juli 2025 09:42 | Aangepast op 8 juli 2025 09:42
Het ongeval gebeurde rond 17.30 uur. De automobilist reed vanuit Gaanderen in de richting van Doetinchem. Over het fietspad kwam een meisje op een fatbike die Gaanderenseweg wilde oversteken, naar de Oude Terborgseweg. Hierbij zag de fietsster de auto over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg.

Het meisje is later met onbekend letsel afgevoerd naar het ziekenhuis. De automobilist kwam er, ondanks schade aan zijn auto, met de schrik vrij. Ook ontstond er behoorlijke verkeershinder. De Gaanderenseweg is namelijk een omleidingsroute, vanwege het onderhoud aan de N317.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

Vrachtwagen ramt meerdere bomen op Borculoseweg, chauffeur blijft ongedeerd

Bij een eenzijdig ongeval op de Borculoseweg in Barchem is donderdagochtend een vrachtwagen, geladen...

Varssevelder (22) negeert stopteken en crasht; reed onder invloed en zonder geldig rijbewijs

De automobilist die zondagavond gewond raakte bij een eenzijdig ongeval aan de Korenburgerveenweg in...

Kettingbotsing door loslopende hond op Europaweg in Lievelde

Bij een kettingbotsing op de Europaweg nabij Lievelde zijn dinsdagmiddag drie voertuigen flink besch...

Brandje bij stationsgebouw in Doetinchem

Bij het stationsgebouw in Doetinchem heeft dinsdagavond een kleine afvalbrand gewoed. De politie en ...

Gevonden busje blijkt gestolen van loonbedrijf uit Heelweg, dader laat fiets achter

Het busje dat in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant werd aangetroffen, blijkt een gestol...