Ulft, Netherlands

Fietsster aangereden door bestelbus in Doetinchem

De bestuurder van een bestelbus heeft woensdagmiddag in Doetinchem een fietser aangereden. De jongedame die hierbij ter val kwam kon, na controle, opgehaald worden door haar moeder.
Redactie REGIO8 | 8 december 2022 09:37 | Aangepast op 8 december 2022 09:37
Het ongeval gebeurde woensdagmiddag rond 16.45 uur op de Kapoeniestraat in het centrum. De bestuurder van een bestelbus draaide vanaf de inrit bij de Gaswal deze straat op. Een fietsster, die reed in de richting van de Waterstraat, had dit niet op tijd door, met een aanrijding tot gevolg.

De fietsster is ter plaatse nagekeken door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De bestuurder van de bestelbus kon na het afleggen van een verklaring zijn weg weer vervolgen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...