Ulft, Netherlands

Fietser raakt gewond bij aanrijding bij Hoog-Keppel

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een fietser is zaterdagochtend rond 11.45 uur gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Burgemeester Vrijlandweg, met de Rijksweg bij Hoog-Keppel. Vermoedelijk was een voorrangsfout de reden van het incident.
Redactie REGIO8 | 12 april 2025 14:15 | Aangepast op 12 april 2025 14:15
Het slachtoffer wilde de kruising over steken maar zag hierbij vermoedelijk een toegesnelde auto, komende uit de richting van Doesburg, over het hoofd met botsing tot gevolg. Toegesnelde hulpdiensten hebben het slachtoffer ter plaatse gecontroleerd op verwondingen, en hebben hem meegenomen naar het ziekenhuis. De aard van de verwondingen is nog niet bekend.

De N317 werd ten tijde van het ongeval afgesloten. Het verkeer ondervond hier hinder van omdat zij via de parallelweg om moesten rijden. De bestuurder van de auto kwam met de schrik vrij en kon zijn weg vervolgen.

Lees meer over:

112Achterhoek-nieuws|

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Zeer grote schuurbrand in Beltrum, schuur met 600 varkens blijft ongedeerd

Bij een boerenbedrijf in Beltrum is woensdagmiddag brand ontstaan in een schuur. Vanwege het risico ...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

Vrouw raakt gewond bij botsing op kruising in buitengebied Aalten

Bij een ongeval op een kruising in het buitengebied van Aalten is een persoon gewond geraakt. Een vo...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...