Ulft, Netherlands

Fietser loopt hoofdwond op na val in Dinxperlo

Op de kruising van de Beggelderdijk met de Kolk in Dinxperlo is maandagavond een fietser gevallen. Hij is daarbij gewond geraakt aan zijn hoofd.
Redactie REGIO8 | 4 juli 2023 10:01 | Aangepast op 4 juli 2023 10:01
De hulpdiensten kregen rond 18.00 uur de melding over de val. De fietser is op de Beggelderdijk gevallen, dichtbij zwembad Het Blauwe Meer, nadat hij mogelijk onwel was geworden. Bij de val heeft het slachtoffer een hoofdwond opgelopen. Er zijn een hoop hulpdiensten opgeroepen, waaronder ambulances en een traumahelikopter.

De gewonde fietser is in de ambulance meegenomen naar het ziekenhuis. De politie heeft de fiets bij het slachtoffer thuis afgeleverd.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112-Achterhoek|Dinxperlo|

Lees ook

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

Drie gewonden bij aanrijding in Vorden

Bij een frontale aanrijding op de Rondweg in Vorden zijn zondagmiddag meerdere personen gewond geraa...

Fietser gewond na aanrijding in Laag-Keppel

Een fietser is donderdagochtend gewond geraakt nadat hij van achter aangereden werd in Laag-Keppel. ...

Bijrijdster gewond bij eenzijdig ongeval Gelselaar

Bij een eenzijdig ongeval op de Borghorstweg in Gelselaar in zondagavond een bijrijdster gewond gera...

Aaltense burgemeester in Dusseldorf onderscheiden voor grensoverstijgende samenwerking brandweren

Burgemeester Anton Stapelkamp van de gemeente Aalten is onderscheiden met een bijzondere medaille va...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...