Ulft, Netherlands

Fietser lichtgewond bij aanrijding op rotonde Havenstraat in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een fietser is dinsdagmiddag op de rotonde bij de Havenstraat licht gewond geraakt na een aanrijding met een auto. De automobilist zag de fietser over het hoofd waardoor de aanrijding plaatsvond.
Redactie REGIO8 | 6 mei 2025 13:44 | Aangepast op 6 mei 2025 13:44
Het ongeval gebeurde rond 13.00 uur op de drukke rotonde nabij het bedrijventerrein in Doetinchem. De bestuurder van de auto stopte in eerste instantie voor overstekende voetgangers. De automobilist wilde daarna zijn weg vervolgen maar zag daarbij de fietser over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. de fietser raakte hierbij licht gewond.

De fietser is gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar ziekenhuis. De bestuurder van de auto kwam met de schrik vrij en kon zijn weg vervolgen. Het verkeer ondervond lichte hinder door het ongeval.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Auto en busje botsen op Spinbaan in Doetinchem

Een auto en een busje zijn woensdagavond op de Spinbaan, ter hoogte van het gemeentehuis in Doetinch...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...

Voorrangsfout zorgt voor botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn dinsdagavond betrokken geraakt bij een aanrijding. Het ging mis op de kruis...