Ulft, Netherlands

Fietser gewond na valpartij tussen Doetinchem en Gaanderen

Een fietser is maandagavond gewond geraakt toen hij onderuit ging op een fietspad. Mogelijk was hij op de terugweg van de kermis van Gaanderen naar Doetinchem.
Redactie REGIO8 | 12 september 2023 09:48 | Aangepast op 12 september 2023 09:48
Het ongeluk gebeurde rond 20.30 uur op het fietspad langs de Rekhemseweg, tussen Gaanderen en Doetinchem. Door onbekende oorzaak kwam de fietser hard ten val. Zowel een ambulance als de politie kwamen ter plaatse voor hulpverlening.

De fietser is uiteindelijk overgebracht naar het ziekenhuis in Doetinchem. Over de ernst van zijn verwondingen is niks bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...

GroenLinks-PvdA in Doetinchem bekogeld met vuurwerk: 'Het wordt steeds vaker goedgepraat'

Tijdens een campagneactie van GroenLinks-PvdA in het centrum van Doetinchem zijn partijleden zaterda...

Busje op kant aangetroffen nabij Doetinchem, geen spoor van bestuurder

Op de Halseweg in het buitengebied van Doetinchem, nabij Halle-Nijman, is in de nacht van donderdag ...

Ljubljana net te sterk voor Orion Stars in Doetinchem

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond in de SaZa Topsporthal in Doetinchem hun wedstrijd in...

Geschrokken reacties na explosie bij coffeeshop Doetinchem: 'Het is niet te bevatten'

In de nacht van maandag op dinsdag is een coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem zwaar beschadigd ...

Zware explosie bij coffeeshop in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een zware explosie plaatsgevonden bij een coffeeshop in ...