Ulft, Netherlands

Fietser en hond gewond na aanrijding

Een vader en dochter, die met een hond in een karretje op pad waren, zijn maandag aangereden in het buitengebied van Breedenbroek. Ze werden geraakt door een automobilist in een bocht.
Jasper Hazelaar | 12 oktober 2021 09:21 | Aangepast op 12 oktober 2021 09:21
Het ongeluk gebeurde rond 17.30 uur op de Prinsenstraat. De automobilist kwam vanaf de Den Dam aanrijden en zag in de bocht de fietsers met het karretje over het hoofd. Mogelijk speelde de laagstaande zon daarbij een rol. Een van de fietsers kwam na de aanrijding in de linkerzijde in de berm terecht, terwijl de ander aan de andere zijde van de weg eindigde.

De vrouw is bij het ongeval met de schrik vrijgekomen. Haar vader is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De hond is door een omwonende naar de dierenarts gebracht. Het is niet bekend hoe het met het dier gaat. De weg is een tijdlang afgesloten in verband met onderzoek van de Verkeersongevallenanalyse.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Eén centrale school voor Woold, Kotten en Miste: plannen in volle gang gezet

De komst van een nieuwe basisschool voor de buurtschappen Woold, Kotten en Miste-Corle komt dichterb...

De Graafschap - FC Dordrecht: 0-0

De Superboeren zijn op De Vijverberg de Schapenkoppen niet de baas geworden. In de eerste wedstrijd ...

Auto in brand na zware aanrijding in Varsseveld, zes gewonden

Bij een zware aanrijding op de kruising van de Giezenveld met de Zelhemseweg in Varsseveld zijn dins...

Twee auto's flink beschadigd na botsing op kruising in Gaanderen

Op de kruising van de Hoofdstraat en de Rijksweg in Gaanderen zijn dinsdagmiddag twee auto’s hard me...

Didam in de bres voor slachtoffers brand: 'Die mensen zijn alles kwijt'

Vier Didamse gezinnen zijn in de nacht van maandag op dinsdag door een verwoestende brand hun hele h...

Brand bij schutting in tuin van woning in Varsseveld

Bij een woning aan de Oranjestraat in Varsseveld is brand ontstaan bij een schutting in de tuin. De ...