Ulft, Netherlands

Eigenaar van camping in Eibergen overvallen, buurtonderzoek van start

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Op een camping in het buitengebied van Eibergen heeft dinsdagavond een overval plaatsgevonden in een woning. De eigenaar van de camping zou hierbij zijn vastgebonden. De politie is woensdag een buurtonderzoek gestart.
Redactie REGIO8 | 14 augustus 2024 10:46 | Aangepast op 14 augustus 2024 10:46
De politie kreeg dinsdag aan het eind van de avond een melding binnen van een overval op een woning op een camping aan de Kerkdijk in Eibergen. De politie kwam met meerdere voertuigen op de melding af. Ter plaatse bleek dat de eigenaar van de camping is vastgebonden door de overvallers. De man raakte hierbij lichtgewond. Er werd dinsdagavond gezocht naar de daders door de agenten en hierbij werden ook speurhonden ingezet, er werd niemand gevonden.

Het is nog niet bekend om hoeveel daders het gaat en of er buit is gemaakt.Een team van de politie is woensdag begonnen met een onderzoek. "We komen daarom ook graag in contact met mensen die meer hebben gezien of hebben gehoord", laat een woordvoerder van de politie weten. "Wellicht zijn er mensen die bijvoorbeeld voertuigen hebben gezien of hebben gehoord, dan horen we dat ook graag. Alle informatie kan het team helpen bij dit onderzoek."

Lees meer over:

Eibergen|112Achterhoek-Nieuws|

Lees ook

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Dader 'laffe streek' Eibergen heeft zich gemeld

De verdachte van de gespannen draden over verschillende wegen in Eibergen heeft zich gemeld. Volgens...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...

Automobilist belandt in berm nabij Zelhem

Een automobilist is dinsdagavond rond 23.00 uur van de weg geraakt op de N315, ter hoogte van de Ruu...

‘Laffe streek’ in Eibergen, meerdere draden gespannen over wegen

In de nacht van zondag op maandag zijn op meerdere locaties in Eibergen lange draden over verschille...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Aalten

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in het buitengebied van Aalten zijn woensdagmiddag gee...