Ulft, Netherlands

Een persoon zwaargewond bij aanrijding in Halle

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Twee automobilisten zijn vrijdagochtend hard op elkaar gebotst in het buitengebied van Halle. Een persoon is zwaargewond geraakt bij het ongeval en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 26 april 2024 12:17 | Aangepast op 26 april 2024 12:17
Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur op de Halseweg (N330) tussen Zelhem en Halle. Een automobiliste kwam vanaf een uitrit en wilde de N330 opdraaien. Ze zag daarbij een van links komend busje met aanhanger over het hoofd, met de aanrijding tot gevolg. Door de klap draaide het busje om zijn as en schoot de aanhanger los. De aanhanger is in een tuin van een woning aan de Halseweg terechtgekomen.

Een persoon is bij het ongeval zwaargewond geraakt en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Het is niet bekend of het om een bestuurder of een passagier ging. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Een weghelft is tijdelijk afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

Lees ook

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers begin van september

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...