Ulft, Netherlands

Duizend zakken vuurwerkafval in Doetinchem

In Doetinchem is dit jaar een recordaantal zakken met vuurwerkafval ingeleverd. Ruim duizend zakken vol afgestoken potten en pijlen kwamen bij Buha terecht.
Regio8 | 6 januari 2020 14:11 | Aangepast op 6 januari 2020 14:11
“Deze vuurwerkresten zijn schadelijk voor het milieu en gevaarlijk voor kinderen”, zo laat Buha, beheerder van de openbare ruimte in Doetinchem, weten. “Daarom ruimen de inwoners van de gemeente dit afval ieder jaar op 1 januari samen op tijdens het Nieuwjaarsvegen.” De in totaal 1010 zakken vuurwerkafval werden ingeleverd op locaties in Doetinchem, Gaanderen en Wehl.

Het aantal ingeleverde zakken is volgens Buha een nieuw record. In 2018 werden 933 zakken met vuurwerkafval ingeleverd, vorig jaar waren het er negenhonderd.

Foto: Buha

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Lees ook

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...

Oude IJsselstreek wil drie ton betalen voor Ouhrlokaal, wat is dit pand waard?

Een van de onderdelen van het DRU-reddingsplan van het college van Oude IJsselstreek is de aankoop v...

Tentoonstelling 'Femicide' in Winterswijk: 'Het is extremer dan menig mens denkt'

Dertien verhalen, dertien vrouwen, allemaal hebben ze een ding gemeen: Ze zijn vermoord door hun ex-...